Ліфтова тягова машина MONADRIVE MONA200A
video
Ліфтова тягова машина MONADRIVE
синхронна безредукторна тягова машина з постійними магнітами
MONA200A
Оригінал
Послати повідомлення
Чат зараз
Введення продукту
Введення продукту
Параметр продукту (специфікація)
Напруга
220V/380V
Мотузка
2:1
ЕІв.Л оад
(320~450)кг
Елв.Швидкість
(0.4~1.0)m/s
Шкив Diam
200 мм/240 мм
Обов'язок
S5-40 відсотків
IP-код
IP41
Макс. Статичне навантаження
Інс.Клас
F
Вага
160 кг
Гальма
DC110V 2.5A